Styret (2020)

Epostadresse til styret er: styret@majorstutorvet.no

Styreleder: Heidi Larssen, Gardeveien 17 ( 905 28 278/hei.larssen@gmail.com)

Styremedlemmer:

Terje Løwer, Gardeveien 17 (901 85 460 / terje.lower@online.no)

Else-Karin Øvernes, H. Hårfagresgt 2 (482 30 075/ elsekarinovernes@yahoo.no)

Espen Dahlbo, H. Hårfagresgt 2 (900 63807/edahlbo@gmail.com)

Per W. Johnsen, representant for næringsseksjonene (905 51 331 / perw@pwje.

Driftsleder: Maria Nikolaisen, H. Hårfagresgt 2  (918 87 555 /nikolaisen.maria@gmail.com)

Valgkomité:

Finn H. Andreassen, Gardeveien 17

Atle Ørbeck Sørheim , Harald Hårfagres gt. 2

Vaktmester: Ullevål Vaktmester og Renholdsservice (post@uvr.no)

v/ Henning Sømoen (919 14 242 / henning@uvr.no)

v/ Piotrek Bylek (919 16 868 / piotrek@uvr.no)

Forretningsfører: Fakta Regnskap AS, Kirkeveien 64 A  0364 Oslo (Majorstuhuset), (

483 29 701/ eivind@faktaregnskap.no)

2 kommentarer til Styret (2020)

  1. Didrik Lilja sier:

    Hei alle

    Til informasjon:

    Plan- og bygningsetaten i Oslo kommune har egen side for kommende utbygging av området ved Majorstuen T-banestasjon, med mulig for å si sin mening
    https://innsyn.pbe.oslo.kommune.no/sidinmening/main.asp?idnr=2018130650

    Hilsen
    Didrik Lilja

    • admin sier:

      Alle er selvsagt velkommen til å si sin mening. Styret vil sende en uttalelse på vegne av sameiet.
      Hilsen Brit Myhrvold i styret

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *